Neděle 20.11. 2022  čas: 10:00  hřiště: Prachatice
HBC Volary Flames - SK Beer Stars Pluhův Žďár
5:4 (3:0,1:3,1:1)
Branky a asistence: 0:21 Dočekal (Svintek, Nechutný), 2:28 Dočekal (Horák P. ml.), 14:09 Dyba (Svintek), 18:08 Dočekal (Nechutný), 32:23 Dočekal (Nechutný, Svintek)PP - 18:54 Ondřej V. (Houdek, Mervard), 25:22 Paščenko (Janák), 28:23 Ondřej V. (Paščenko, Procházka), 34:54 Paščenko (Procházka).
Sestava HBC Volary Flames: Brankář: Matoušek, obránci: Dyba "C", Horák P. ml. "A", Horák J., Šána, útočníci: Dočekal, Svintek, Nechutný "A", Kub, Kadlec, Kučera, Horák P., Vrzal.
Zápas zhodnotil Lukáš Svintek: Dnešní zápas byl posledním letošním domácím zápasem, proto jsme chtěli od první minuty hrát hodně aktivně, což se nám vydařilo hned v první střídání, když Dočky (Zdeněk Dočekal) začal svoje golové představení (4+0). Po celou dobu utkání jsme hráli lépe a vytvářeli si šance, které jsme bohužel nedokázali využít. Ve druhé třetině přišel výpadek, kdy jsme dostali 3 góly. Naštěstí ve třetí třetině jsme opět zabrali a dokázali jsme utkání pohlídat. Chtěl bych poděkovat všem hráčům, příští týden máme poslední utkání proti Táboru, poté už nás čeká zimní přestávka ve které vypilujeme nedostatky a vrátíme se jako žhavější plameny. Let’s go Flames!!